Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

První fotky Judity (16) po brutální vraždě Tomáše (†16): Za ubodání jde do vazby!

+ Další 4 fotografie
Exkluzivně
Tomáš (16) a Judita (†16) byli nejlepší kamarádi. Přesto měla vzít nůž a jednadvacetkrát chlapce bodnout. Sama si pak způsobila zranění a skončila v nemocnici. Z té ji po obvinění z vraždy policie ve čtvrtek převezla do vazební věznice. Máme fotky!

Brutální vražda Tomáše (†16) v Žilině hýbe už několik dní Slovenskem. Ubodat ho měla jeho nejlepší kamarádka Judita (16). Tu policie obvinila a ve čtvrtek ji eskorta dopravila do vazby.

Jak informoval slovenský server Topky.sk, rozhodnutí soudce se snažil zvrátit právník šestnáctileté dívky. „Chtěli jsme zaručit peněžní náhradu a také monitorovací zařízení, ale soudce to nepřijal,“ uvedl po skončení stání.

Rodina Tomáše ho dnes pochová, pohřeb má začít ve stejném čase, kdy byl zavražděn. Chlapce usmrtilo jednadvacet ran nožem. Ten na něj měla vzít právě Judita. Vyšetřování je teprve na začátku, sousedé a kamarádi ale mluví o tom, že vliv na její chování mohly mít drogy.

V tragický den Judita mluvila o falešném odpočtáři, který se ji pokusil znásilnit a Tomáš ji bránil. Kamery však nikoho podezřelého nezachytily. Dívka se později v nemocnici měla přiznat, že Tomáše zavraždila a zranění si pak způsobila sama.

Mohlo by vás zajímat

Další články