Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Bohuš Matuš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

První fotky její turecké rodiny: Lejla Abbasová představila dceru Iman a popsala svůj domácí porod

S partnerem se dočkali krásné dcery.
Zdroj: My Baby Store
+ Dalších 8 fotografií
Moderátorka Lejla Abbasová (37) porodila v polovině července v domácím prostředí tureckému partneru Volkanovi krásnou dceru Iman. A oba rodiče se rozhodli, že pořídí holčičce komfortní kočárek a funkční postýlku. S nákupy se pochlubili... Partneři se při pořizování kočárku rozhodovali prakticky, protože je jejich druhým domovem Keňa. Ve známé prodejně s dětským zbožím si proto vybrali kvalitní sportovní kočárek vhodný pro nejnáročnější terén.

Při výběru kočárku brala rodina v potaz především fakt, že často tráví dny venku, a tak kvalitní sportovní kočárek byl jasnou volbou. V prodejně My Baby Store jim byl doporučen prostorný kočárek, který disponuje pěnovými koly, díky kterým se nemusí obávat propíchnutí. “Už jsme byli na dovolené v Chorvatsku a tam jsem ocenila korbu kočárku, která má vedle UV ochrany také všité sítě proti hmyzu a moskytiéru, kterou se dá zakrýt celá lůžková část kočárku,” zmínila Lejla Abbasová výhody.

Vzhledem k tomu, že obě její těhotenství byla bezproblémová, tak se partneři rozhodli rodit Iman v domácím prostředí. “Velkou oporou mi byl Volkan, a to hned od začátku, kdy jsem začala domácí porod zvažovat. Oba známe prostředí Afriky, kde jsou domácí porody běžné, začali jsme tedy sbírat informace o porodech doma různě po světě a překvapivě zjistili, že domácí porod je v mnoha evropských státech podporován a úplně či částečně hrazen pojišťovnami. Četli jsme také odborné studie, které prokazují bezpečnost domácích porodů a dokonce jejich výhody,“ dodala Lejla, která nevyloučila, že by v budoucnu přivedla na svět ještě jednoho potomka. Ze vztahu s hudebníkem Michaelem Kocábem má Lejla pětiletého syna Davida.

Související články

Další články