Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

První fotka unesených dětí moderátorky Wisterové: Umírá strachy, viní ji z hrozných věcí

První fotka unesených dětí moderátorky Wisterové: Umírá strachy, viní ji z hrozných věcí
Zdroj: Facebook, Profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
Únos
Obrovský zvrat v případu unesených synů moderátorky Very Wisterové (42)! Pátrá po nich celé Slovensko, jenže chlapci Harlow Pax (8) a Theodor Steven (5) jsou dávno ze země pryč. Bez vědomí své exmanželky s nimi odletěl otec Jeremy. Na první fotce od únosu se všichni tři smějí od ucha k uchu, Wisterová navíc čelí šokujícímu obvinění. Slovenská policie stále prosí o spolupráci občany.

Syny moderátorky Very Wisterové (42) naposledy viděli minulý čtvrtek s otcem v bratislavském obchoďáku. Potom se po Harlowovi (8) a Theodorovi (5) slehla zem a celé Slovensko je od té chvíle na nohou!

Stopa k jejich nalezení se v noci na středu objevila na Facebooku. Americká novinářka Malina Saval, která dokonce za rodinou dvakrát přicestovala na Slovensko, zveřejnila fotku chlapců s tátou. Jsou na ní vysmátí a zdá se, že jsou v pořádku.

Z únosu ale kdosi, koho novinářka zná, osočil samotnou Wisterovou, Jeremy prý syny vysvobodil z pekla. "Po třech letech porušování lidských práv, korupce a držení na Slovensku, kterému čelili po únosu matkou Verou Wisterovou, jsou Jeremy Hulsh a jeho děti v bezpečí. Přestože podnikla nepředstavitelné kroky, aby dostala Harlowa a Thea od jejich otce a rodiny ve snaze smazat jejich existenci a skrýt svoje zločiny, nakonec selhala," tvrdí zdroj blízký Hulshovi, jehož slova zveřejnila Saval společně s fotkou.

Podle dosavadních informací měl Jeremy s Harlowem a Theodorem uprchnout do Kanady. Tam se prý dostali přes soukromé letiště v Budapešti s mezipřistáním v Londýně.

"Všechny detaily se ve velmi blízké době objeví v mainstreamových médiích," slibuje anonymní zdroj. A Wisterová mezitím umírá strachy o svoje milované syny...

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy