Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

První fotka s bříškem: Zpěvačka EWA FARNA čeká miminko! Je už možná v 7. měsíci

+ Dalších 115 fotografií
Zpěvačka Ewa Farna (25) je v tom! Nádhernou a nečekanou zprávu zveřejnila na svém Instagramu, kde už sbírá gratulace od dojatých fanoušků.

Zpěvačka Ewa Farna (25) a její manžel Martin Chobot milují hudbu. A právě písní a pěkným klipem dali světu vědět, že čekají rodinu.

V klipu budoucí tatínek Ewičce něžně a natěšeně hladí bříško. Fanoušci už slavné zpěvačce posílají gratulace. Jsou trochu zaskočeni z toho, že se těhotenství podařilo Ewě tak dlouho tajit.

A v kolikátém že je měsíci? Podle klipu se to odhaduje opravdu hodně složitě, ale je možné, že Ewa je už tak v 7. měsíci těhotenství!

„Tato písnička vlastně nikdy neměla být představena veřejnosti. Vznikla před víc než rokem a půl jako vyprávění o nás, určené pouze pro hosty na naší svatbu. Byli jsme si jistí, že je příliš soukromá na to, aby šla ven, patříme totiž spíš k těm, kteří si soukromí váží a střeží. Někteří svatebčané nás přesvědčovali o tom, že by ji lidé pro svou upřímnost a přirozenost měli mít šanci slyšet, my jsme ale dlouho váhali. Pak ale přišel další impulz, který podpořil smysl toho proč a k jaké příležitosti ji poslat do světa,“ uvedla budoucí maminka.

Související články

Další články