Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

První fotka po skončení Robinsonova ostrova: Krásky vypadaly jako vyhublé smraďošky z džungle

Zdroj: instagram.com
+ Dalších 40 fotografií
Druhá řada Robinsonova ostrova sice skončila, ale ty nejvtipnější okamžiky začínají někteří zveřejňovat až nyní. Dvě Robinsonky, které byly od začátku považovány za jedny z nejkrásnějších a nejsilnějších se na sociálních sítích pochlubily fotkou, na které jsou opravdu k nepoznání. Pořídily ji totiž hned poté, co se z ostrova vrátily. Sexy krásky na nich ale nehledejte.

Reality show Robinsonův ostrov je jedna z nejúspěšnějších v Česku. První řada měla opravdu velký ohlas a druhá byla snad ještě úspěšnější. Proto není divu, že se připravuje i třetí pokračování. Lidi zkrátka baví dívat se na dobrodružnou a napínavou show daleko více, než na nějakou rodinu, která dělá ostudu sama sobě a ještě sakra nudí.

Z některých účinkujících Robinsonova ostrova se doslova během dvou měsíců staly celebrity. Své by o tom mohly vyprávět zejména půvabné holky Martina Fialková a Tereza Dušková Terry má na Instagramu pořádnou základnu fanoušků a na nezájem si nemůže stěžovat.

Obě dvě ale nejsou žádné fifleny, a tak před pár dny zveřejnily fotku, kterou vyfotily hned po skončení soutěže. Na obou dvou jde vidět, že jsou dost pohublé a připomínají svým vzhledem divoženky z džungle.

Jak někteří Robinsoni sami přiznali, tak s hygienou to na ostrově nebylo kdo ví jaké. Holky se daly ale do pořádku a obě by se mohly z fleku věnovat fotomodelingu.

Související články

Další články