Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře

Nejnovější kauzy

První fotka po KRACHU MANŽELSTVÍ: Pomeje sedí v nonstopu, Andrea se prochází kolem!

První fotka po rozchodu z ústředí Jiřího Pomeje v nonstopu.
+ Dalších 12 fotografií
Podařilo se mu zvítězit nad rakovinou, ale krizi v manželství už nejspíš nezažehná. Andrea Pomeje (29) oznámila, že rozvod s Jiřím Pomeje (53) je na spadnutí. Herec od brzkého rána sedí v nonstopu na pražském Břevnově, kam se vypravila i jeho zatím stále manželka. Do pivnice se za Jiřím neodvážila, ale několik minut obcházela okolo hospody.

Už před měsícem jsme na eXtra.cz informovali, že rozvod Jiřího Pomeje (53) a Andrey Pomeje (29) není nereálný. Velká láska kdysi špičkového dabéra, kterou si vzal na dovolené v Thajsku, dnes potvrdila, že k rozvodu skutečně dojde.

Jak jsme zjistili, Jiří sedí od ranních hodin v nonstopu na pražském Břevnově. Těžko říct, zda tam zapíjí žal z dalšího zkrachovalého vztahu, anebo si z pivnice, kam vedly jeho kroky už krátce po propuštění z nemocnice, udělal své ústředí.

Bedliví paparazzi Jirku před nonstopem přistihli. Jde o první snímky po oznámení blížícího se rozvodu. V blízkosti hospody se pohybovala i Andrea, která se však do nonstopu neodvážila. Těžko říct, zda měla z podniku strach, anebo ji k tomu vedlo něco jiného.

Pomeje pro eXtra.cz přiznal, že mu je z rozchodu velmi smutno. Prý se bude dokonce brzy stěhovat. Doufejme, že se jeho novým domovem nestane právě břevnovský nonstop. Není totiž pochyb, že se mu z něj odcházet příliš nechce.

Mohlo by vás zajímat

Další články