Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus finále MasterChef 2020 Svatba na první pohled

Nejnovější kauzy

První fotka nového páru: Michal Hrdlička sbalil krásnou tenistku Plíškovou. Co na to Borhyová?

Moc jim to spolu sluší, že?
Zdroj: Facebook.com
Nejde o žádný jednorázový sex, jde o krásný vztah dvou lidí! Je dobře, že Michal Hrdlička se oklepal z rozchodu s Luckou Borhyovou a že má po svém boku ženu, na kterou se může spolehnout. Tenistka Karolína Plíšková a moderátor TV Nova Michal Hrdlička tvoří nový ostře sledovaný pár.

Michal Hrdlička a tenistka Karolína Plíšková tvoří nový pár českého šoubyznysu. Ukazuje se, že sportovní komentátoři a nadějné sportovkyně k sobě mohu mít velmi blízko.

Michal po boku mladé krásné ženy zapomíná na nevydařený vztah s Luckou Borhyovou. Pokud si myslíte, že mezi Hrdličkou a Plíškovou jde pouze o nějaké nárazové postelové techtle mechtle, tak jste na omylu. Podle informací, které máme v redakci k dispozici, se mají velmi rádi a plánují společnou budoucnost.

Že Plíšková a Hrdlička spolu něco mají, naznačil web expres.cz. Jejich zdroj ale nevěděl, zda je to pravda, nebo výmysl.

Vzali jsme proto telefon a zavolali někomu, kdo zná Karolínu dokonale. „Ano, je to pravda, jsou spolu a brzy to oznámí oficiálně. Mají se velmi rádi,“ uvedl náš zdroj.

Bude zajímavé sledovat také reakci Lucie Borhyové. Ta si kolem prstu zkouší omotat rybáře Jakuba Vágnera. Že její expartner Michal zakotví v objetí bohaté sportovkyně, zřejmě Lucie nečekala.

Související články

Další články