Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

První fotka celé rodinky: Měsíc po porodu se Ewa Farna konečně pochlubila!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 42 fotografií
Rozkošné
Když Ewa Farna (25) porodila, zahodila telefon hodně daleko a užívala si radostné chvíle se svým miminkem. Po měsíci je ale novopečená maminka zpátky na Instagramu. Pochlubila se druhou fotkou malého Artuše i s manželem Martinem Chobotem (30), s nímž navíc ve středu oslavila desáté výročí.

Přesně před deseti lety se Ewa Farna (25) seznámila s Martinem Chobotem (30) a začal se psát příběh velké lásky. Ten teď stvrdili miminkem, před měsícem se jim narodil syn Artuš.

Zpěvačka, která si jindy soukromí pečlivě střeží, tentokrát emoce neukočírovala a ukázala fotku celé šťastné rodinky. „26. 6. 2009 – konkurz na kapelu. 26. 6. 2019 – 10 let spoluhráč, nejlepší kamarád. Je to pecka, všechno. Ach jo, to to letí. Šťastné výročí, táto!“ dojala se Ewa na Instagramu.

Prvního syna budou Ewa s Martinem vychovávat kousek za Prahou. Pořídili si tam luxusní vilu za 20 milionů, která má velkou zahradu, krásnou terasu a krytý bazén. Farna ale plánuje už během léta znovu koncertovat, tak snad si najde dostatek času i na svého chlapečka.

Související články

Další články