Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

První ponorka ve Svatbě na první pohled: Natálka vyhodila Františka, musel spát pod širákem

První ponorka ve Svatbě na první pohled: Natálka vyhodila Františka, musel spát pod širákem
Zdroj: TV Nova archiv
+ Dalších 5 fotografií
reality show
Druhý díl nové reality show Svatba na první pohled je za námi. Nejenže se představil druhý pár, ale došlo i na první větší drama. Mezi Františkem a Natálkou to začalo lehce vřít. Líbánky neprobíhaly úplně podle představ.

Svatba na první pohled je nová reality show, kdy tři odborníci za pomocí vědy napárují 8 lidí, kteří mají největší kompatibilitu. Čtyři odvážné páry najdou možná díky tomuto unikátnímu experimentu lásku na celý život. Po svatbě, kdy se poprvé seznámí, odjedou na líbánky a na 30 dní si vyzkoušejí společný manželský život. Cílem odborníků je vytvořit páry, kterým to bude klapat a budou spokojení. Dokáže věda najít ideálního partnera?

První drama

V druhém díle si novomanželé František s Natálkou sbalili kufry a vyrazili na líbánky. Novomanželé odletěli na pohádkovou dovolenou do Zanzibaru. Několika hodinovou cestu letadlem zvládli manželé bez problémů. Měli konečně čas se hlouběji poznat při dlouhém povídání.

Během vyjížďky na lodi ztratil František prstýnek. Bylo to snad znamení? I to je možné, protože následovaly trable v ráji. Zdálo se, že Natálka hází flintu do žita. Zmínila, že moc nezvládá upovídané lidi, což přesně František je. "Potřebuji více času, abych to zvládla," řekla Natálka. Poté ale usoudila, že by jim to mohlo vyjít i přes neshody.

Pak ovšem přišel další zvrat. A jak Natálka předpověděla, první větší drama opravdu vyvolala ona sama. Když si chtěl dát František u večeře skleničku šáňa, dorazily výčitky ze strany Natálie. Františkovi bylo vyčteno dokonce i jedno pivo, které si vzal z ledničky.

Nakonec spory vyvrcholily tak, že František spal venku na lehátku u vody. "Ta svatba i ten let náročný, bylo toho na mě prostě asi moc a potřebovala jsem být alespoň jednu noc sama se sebou. Zklidnit si tu svoji hlavu, tak jsem ho poprosila a on to respektoval. Nevěděla jsem, že spal venku," vysvětlovala Natálie své jednání.

Divákům se Natálie nezamlouvá

Řadě diváků se Natálie vůbec nelíbí. Podle některých by si František zasloužil lepší ženskou, která by si ho vážila. "Chudák František. Natála je fakt koště. Doufám, že jí uteče a najde si nějakou normální holku," napsala jedna divačka. "Bylo mi líto Františka. Natálie se neměla ani přihlašovat," komentovala další.

A co si myslíte vy? Vydrží manželství Natálky a Františka? Dejte nám vědět do komentářů.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy