Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

První dovolená Nikol Štíbrové s malým synem: Nejdelší cesta v mém životě!

Nejdelší cesta v mém životě, tvrdí Nikol!
Zdroj: Instagram
+ Dalších 9 fotografií
Nikol Štíbrová (31) je mámou na plný úvazek a starost o krásného synka Mathiase neopadá ani na dovolené. Šťastná rodinka vyrazila na hory do Itálie a nebyla by to Nikol, kdyby první společnou delší jízdu trefně neokomentovala.

Nikol Štíbrová (31) s manželem jsou v Itálii na horách a malého synka Mathiase samozřejmě vzali také. A jak to tak vypadá, pro mámu na plný úvazek je dovolená ještě větší zápřah než všední dny v Praze!

Nejprve měla strach, že bude muset poslat chlapy samotné. „Dobře, takže jsem zhruba v polovině a jedna věc začíná bejt víc než jasná. Tahle dovolená se bude od těch dosavadních poněkud lišit. Třeba v tom, že já nikam nepojedu, pač si doprčic nebudu mít kam dát ani kartáček na zuby,“ napsala Nikol den před odjezdem.

A po samotném příjezdu jí zase třeštila hlava. Cesta nebyla vůbec jednoduchá. „Tak. Jsme tu. Ze 7 hodin Mates prořval 5. Je to naše (na dlouhou dobu) jediný dítě, nemáme srovnání s jinýma, takže těžko říct, jestli to je hodně nebo málo. Posledních 12 kilometrů sem už řvala taky. Nejdelších 12 kilometrů v mým životě,“ poznamenala Štíbrová.

No, tak snad si aspoň trochu odpočine!

Související články

Další články