Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

První dovolená, na kterou se vaše děti budou upřímně těšit. Co nabízí Coolonáda?

První dovolená, na kterou se vaše děti budou upřímně těšit. Co nabízí Coolonáda?
Zdroj: Coolonada.cz
Průvodce na cesty 2020
Nemáte hlídání a rádi byste si se svou drahou polovičkou užili nějaké to soukromí? Pak vyrazte do krásných Mariánských Lázní, kde přišli s unikátním projektem, při kterém si vaše ratolesti na den přeberou, budou se jim aktivně věnovat a vy si tak můžete dělat, co si jen budete přát. Wellness, procházka po kolonádě spojená s pitím pramenů nebo snad oběd na některé z příjemných zahrádek? Nic není problém! A že se vašim dětem nebude chtít? O to se rozhodně nebojte, spíš se jim nebude chtít domů!

Smích, zábava, nová přátelství a úleva rodičů, tak by se dal pár slovy nazvat cíl úspěšného prázdninového animačního programu Coolonáda Profesionální animátoři zabaví přes den vaše děti, chůvy se postarají o ty nejmenší a vy si tak můžete užít tolik vytoužený čas pro sebe.

Pro každého něco nového

Předškoláci si pohrají, školáci dozví něco nového. Na puberťáky čeká dobrodružství a cool zážitky, na které budou dlouho vzpomínat. Cena programu je více než příznivá, za tři hodinky aktivního programu zaplatíte 250 korun a máte jistotu, že je o vaše dítě dobře postaráno. Čeká je vyrábění, cvičení, tancování, společenské i míčové hry, výlety do okolí, zábava všeho druhu dle věku a počtu dětí. Prožijí tak čas s nadhledem, ale i přidanou vzdělávací hodnotou, samozřejmě s ohledem na různorodost a bezpečnost dětí, aby měli rodiče klidný a ničím nerušený den.

Indiánské léto

Pokud mají vaše děti rády indiány, budou nadšeny. Hlavním tématem Coolonády je totiž indiánské léto. Děti tak mohou prožít neopakovatelné zážitky v krásném prostředí Mariánských Lázních.

Vyrobí si indiánský oděv i s čelenkou, zatančí za zvuku indiánského bubnu, pomalují tvář bojovými barvami, uloví bizona nebo se vydají na

dobrodružnou indiánskou stezku. Celý program indiánského léta si můžete prostudovat zde

Strategická poloha

Velkou výhodou je i umístění animační klubu Coolonáda, který se nachází ve Společenském domě Casino, což je skvělá poloha v dosahu všech hotelů, využít ji tak můžete, ať už si svůj pobyt vychutnáváte v Mariánských Lázních kdekoli. A o tom, že se zde nachází velké množství kvalitních hotelů s wellness centry, nemusíte vůbec pochybovat.

Varianta profi chůvy pro nejmenší

Pokud máte děti dvě a jednomu je méně než tři roky nebo je dokonce miminko, využijte služeb Cool hlídání dětí. Profi chůvy s radostí vyrazí s kočárkem na procházku, přečtou pohádku, vyrazí do dětského koutku, společně se zúčastní animačního programu nebo zůstanou na pokoji. Ráno, odpoledne i večer. Je to je na vás, jak moc si chcete dopřát oddych! A že je to jen sen? Je to prázdninová realita v Mariánských Lázních!

Související články

Další články