Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

První dítě v 60 letech! Její manžel to vůbec neunesl! Co udělal?

První dítě v 60 letech! Její manžel to vůbec neunesl! Co udělal?
Zdroj: youtube.com
Srbská matka Atifa Ljajic (60) toužila po dítěti několik let. Zdařilo se jí to až po dvaceti letech, díky umělému oplodnění. To už ale ženě bylo šedesát let. Atifě se narodilo zdravé dítě, ale manžel ji ihned po porodu opustil.

Její prvorozená holčička dostala jméno Alina. Žena na své vytoužené dítě čekala celých dvacet let. Manžel ovšem dítětem nadšený nebyl, rozhodl se proto, že ženu opustí.

"Jsem především nemocný muž. Je mi šedesát osm, jsem diabetik a mám slabé srdce. Kvůli dětskému křiku nemůžu v noci spát," zdůvodnil svůj odchod Serif Nokic. Muž se dokonce zřekl otcovství. Podle některých prý pod tlakem jeho turecké rodiny, které se nelíbilo, že žena byla údajně oplodněna spermiemi anonymního dárce.

Atifa Ljajic si pro splnění svého přání mít dítě dokonce vzala půjčku. O oplodnění se v minulosti pokoušela několikrát a procedury byly nákladné - více si můžete přečíst ZDE

I když na dítě zůstala s malým důchodem a půjčkou sama, je velmi šťastná. "Udělám vše pro to, abych Alinu vychovala, co nejlépe to půjde," slibuje. "Vím, že to nebude lehké. Věřím, že ale stále existují dobří lidé, kteří mi pomohou," řekla šedesátiletá prvorodička.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy