Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

První díl Svatby začal zostra: Potrat, násilnický ex i víra v nový začátek

Zdroj: se souhlasem TV Nova
+ Další 2 fotografie
Reality show

První díl reality show Svatba na první pohled, který odvysílala TV Nova, představil divákům první manželský pár. Ten vybírali experti pomocí vědy. Dohromady dali Romanu, která má ráda tvrdý sex a přeje si zapomenout na svého násilnického ex, se kterým potratila, a Jaroslava, který utrpěl ošklivý úraz ruky.

Jaroslav utrpěl nehodu, otevřela mu oči

První díl Svatby na první pohled divákům představil první pár - Romanu a Jaroslava. Televizní experiment, během kterého vědou vyvolené páry prožijí měsíc společného života jako manželé, účastníkům obrátí životy vzhůru nohama.

Jaroslav (36) se živí jako programátor a zbožňuje tetování. Také jich má po těle bezpočet. Jaroslava vždy přitahovala armáda, kde strávil pět let. Experti odhadují, že bude do vztahu vnášet hravost. Miluje cestování, zároveň ale zatoužil po něčem hlubším.

Zklidnit svůj hektický život se rozhodl po nehodě, kvůli které mu znehybněla ruka. Tu se mu pomocí fyzioterapií podařilo rozhýbat. Jarda potřebuje podle expertů ženu energickou a dominantní, která bude udávat směr, jakým se bude vztah vyvíjet.

Romanina bolestná minulost: Zlomená čelist a potrat

Tou je podle nich Romana (27), která se živí jako operátorka. Tu experti popisují jako sexuální dračici. Není divu, Romča má ráda tvrdí sex, vztahy na jednu noc ale nesnáší. Romana má ale jednu třináctou komnatu. V minulosti zažila jednu velkou vztahovou katastrofu.

Expřítel jí zlomil čelist. Měsíc po operaci zjistila, že je těhotná a týden nato potratila. Romana si prošla těžkým obdobím a opět doufá v lásku. Snad jí tedy její minulost nebude bránit v cestě za štěstím. A na tu se Romana moc těšila.

Od kamarádek dostala před svatbou erotický balíček, ve kterém našla pouta i jedlá tanga pro muže. Pak už se vydala k oltáři. "Pusu mi dal hezkou," pochvalovala si Jardu. Budou spolu šťastni až navěky? Těžko říct, ale už první den Romana Jardovi sdělila, jak se těší, až ji svlékne ze šatů. Vypadá to tedy víc než slibně.

Související články

Další články