Osmá řada soutěže StarDance je hodně očekávaná. Viděli jsme nové tváře a každý je už teď zvědavý, kdo se probojuje až do samotného finále. Soutěžící ale čekají týdny tvrdé dřiny, kdy se dozví hodně o sobě i o svém tanečním partnerovi. A tak o vítězi můžeme zatím jen spekulovat.

Ozdobou večera byla zaručeně herečka Kristýna Leichtová. Nejenže je krásná, ale i pohybově nadaná. Bylo na ni radost pohledět a pánové neskrývali úsměvy! Vypadala jako princezna a chvíli se zdálo, že to mezí ní a jejím tanečníkem jiskří. Že by se tady klubala nová láska?

Miluška Bittnerová zase ukázala svoje vnady v obepnutých šatech. Přestože neměla výstřih, tak jí to moc slušelo. Všichni se upřeně dívali na její křivky a nespustil z ní oči ani její tanečník Michal.

Za hvězdu večera byla i Anna K., která dokázala, že není žádné dřevo. Překonala rakovinu a ukázala, že už je dávno za vodou a má spoustu energie. Překvapila i fotbalová legenda Ladislav Vízek, který dostal do svého tance kousek humoru. Všechny páry se snažily, ale je vidět, že někteří se budou muset ještě sladit.

Viděli jsme ale i známé taneční tváře. Třeba Lucii Hunčárovou, která už měla tu čest si ve StarDance zatancovat po boku Lukáše Pavláska a Pavla Řezníčka. Teď tvoří taneční dvojici s kuchařem Emanuelem Ridim, tak uvidíme, kam až se spolu dostanou.

Všichni známe i tanečníka Marka Dědíka, který se probojoval až do finále s herečkou Jitkou Schneiderovou a do povědomí se dostal také díky vášnivé líbačce s mužem. Teď si vzal pod křídlo bývalou reprezentantku v aerobiku Olgu Šípkovou.

Vzniknou nám ve StarDance i nové páry, jako se to stalo u Aničky Polívkové a Michala Kurtiše nebo herečky Marušky Doležalové a Marka Zelinky? Obě dvojice vyhrály a do cíle je dovedla láska. Přece jen spolu páry tráví hodně času a tančí tělo na tělo. To nejspíš uvidíme v dalších dílech StarDance nebo až po jeho skončení. Tak se nechme překvapit!