Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

První díl StarDance bude velmi emotivní: Celý večer je věnován památce Karla Gotta

Zdroj: archiv
+ Další 4 fotografie
StarDance
Karel Gott (†80) je hlavním tématem mediálního světa už desátým dnem. V sobotu, kdy se koná zádušní mše za zpěváka v Chrámu sv. Víta na Pražském hradě, téměř všechny televize mění program a zařazují vzpomínkové pořady, ve kterých se Český slavík objevil. Dnes je zároveň den, kdy na obrazovkách ČT1 startuje první díl taneční soutěže StarDance. I ona bude věnovaná památce božského Káji.

To, že bude jeden z dílů StarDance věnovaný Karlu Gottovi, se rozhodlo už v létě, kdy Mistr oslavil osmdesáté narozeniny. Gottův speciál měl být původně vysílaný až při druhé premiéře 19. října. Vzhledem k jeho úmrtí se televize rozhodla vysílat díl s podtitulem Pocta legendě už dnes.

Všech deset párů zatančí na písně Karla Gotta a skrze taneční vystoupení bude chtít televize divákům připomenout tohoto výjimečného umělce. Dá se očekávat, že první díl bude velmi emotivní. Především pro dlouholetou Gottovu vokalistku Dashu (38), která se zúčastní zádušní mše v Chrámu sv. Víta na Pražském hradě a hned po jejím skončení vyrazí na StarDance, kde bude zpívat Mistrovy písně.

StarDance s podtitulem Pocta legendě, ve které se objeví například Gabriela Koukalová (29) či Jakub Vágner, startuje v sobotu večer ve 20 hodin.

Související články

Další články