Jako první to rozjela Marta Jandová (42). Jako Alice Cooper moc nepřesvědčila a od poroty nedostala příliš vysoké hodnocení, zachránili ji až kolegové soutěžící, kteří ji posunuli na druhé místo.

Naproti tomu Honza Cina předvedl jako Madonna opravdovou show. Nikdo ho moc nevnímal, protože ukázal naprosto fantastické nohy, které by mu mohla závidět lecjaká modelína. Navíc královnu popu zahrál přesvědčivě a předvedl opravdovou show.

Taková Ivana Jirešová v roli Rihanny (28) a Markéta Procházková jako Christina Aguilera diváky uspaly. Jejich vystoupení nemělo šťávu a obě se na pódiu musely dlouho rozkoukávat.

Naštěstí ženám neudělala ostudu skotačivá Anna Slováčková. Její Taylor Swift a Shake It Off neměly chybu. Tančila na pódiu celou dobu, vrtěla boky a měnila kostýmy. U toho se skoro nezadýchala!

Tvář ale tento týden patřila přece jen mužům. Roman Vojtek songem Miss Moskva ukázal, že má smysl pro humor a Jirka Korn se za něj nemusí stydět. Výkon Miroslava Etzlera zase nadchl porotce a on skončil třetí. Jenom jestli to nebylo díky té sexy striptérce!

A absolutním vítězem se stal herec a zpěvák David Gránský. Jeho Nina Simone byla naprosto fenomenální a od všech porotců dostal nejvyšší hodnocení. Svoji výhru věnoval teplickému centru pro děti Klokánek.

V první epizodě se půlka zpěváků tak nesměle rozkoukávala. Snad už od příštího dílu pojedou všichni naplno!