Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

PRVNÍ DETAILY ze svatby Jasminy Alagič a Rytmuse: Honosné dary a hvězdní hosté

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 78 fotografií
den d
Den D Jasminy Alagič (29) a Rytmuse (42) je tady. Už dnes si v zámku v Pezinku hrdličky řeknou své „ano“. Na nejkrásnější den ve svých životech se oba dlouho připravovali a neponechali nic náhodě, všechny detaily svatby jsou do puntíku zařízené. Dvojce dokonce požádala hosty, aby místo svatebních darů přispěli na charitu. I tak se ale Jasmina s Rytmusem dočkali obrovského daru, jaký rozhodně nečekali. Na obřad se navíc sjeli hvězdní hosté.

Jasmina Alagič a Rytmus jsou spolu přesně rok, dali se dohromady v květnu 2018. Jen o pár měsíců později se zasnoubili a v prosinci na Instagramu oznámili, že příští Vánoce už budou slavit ve třech. Dnes se z hrdliček stanou manželé, krásná moderátorka si rappera vezme v krásném zrekonstruovaném renesančním zámku v Pezinku.

Svatba se bude konat v luxusních prostorách, kde budoucí novomanžele a jejich hosty čeká vybrané menu a wellness. Pokud párečku vyjde počasí, obřad se bude konat pod širým nebem, pro případ deště jsou ale připraveny i vnitřní prostory. Na pokojný průběh svatby dohlíží ochranka a tak je jasné, že jde skutečně o velkolepou událost.

Serveru pluska.sk se podařilo zjistit, že na svatbě nebudou chybět ani hvězdní hosté, například zpěvačka Anita Soul, která bude zpívat během obřadu, lékařka celebrit Alena Pallová, tanečník Fredy Aysi, sportovec Tomi Kid Kovács a rapper Ego, který jde Rytmusovi za svědka. Hostům bude hrát kapela Kmeťoband.

Na své hosty měli Jasmina s Rytmusem velmi speciální prosbu. Nestojí o žádné svatební dary, místo toho si přejí, aby přispěli Autistickému centru Drahuškovo, se kterým je úzce spjata Jasminina nejlepší přítelkyně Razija Trnačevič. Hrdličky své hosty požádali i o to, aby během jejich velkého dne nezveřejňovali fotky či videa na sociálních sítích.

I přesto, že Jasmina s Rytmusem nestojí o svatební dary, Gabika Drobová, která je Jasmině téměř druhou matkou, si dar neodpustila. Pár dní před svatbou snoubencům na zámek nechala přivézt zlatou slavobránu, kterou v minulosti používala při různých událostech. Ta ji natolik zaujala, že se rozhodla ji párečku na jejich velký den věnovat.

Zámek v Pezinku je jedním z nejkrásnějších míst, jaké si mohly hrdličky ke svému speciálnímu dni vybrat. Podívejte se na zákulisní fotky ze svatby, ze kterých přímo čiší romantika. Nejedna žena by se tam hned vdala také.

Mohlo by vás zajímat

Další články