První dcera s fejkovou modrou krví, která se jmenuje Kateřina, ale všichni jí musíme říkat Kate, protože jinak by nás přijelo zmlátit 60 členů Hradní stráže, na svém Facebooku ráda nechává nahlížet do soukromí. A nejen svého.

K 20. výročí svých rodičů, tedy prezidenta Miloše Zemana a první dámy Ivany, zveřejnila koláž fotek z rodinného alba, kde se šťastní rodiče radovali z narození své jediné dcery. Zeman byl tedy před dvaceti lety ještě štramák a nikoliv zavilý důchodce se špatnými vtipy a ještě horší schopností vstřebávat alkohol.

Kate Zemanová si k fotce strašně celosvětsky napsala „Happy 20th anniversary to my favorite ones“, tedy šťastné 20. výročí mým nejoblíbenějším. Samozřejmě, že to musela napsat anglicky, protože rodnej jazyk je přece děsně trapnej a co kdyby to chtěla zkopírovat veleslavná BBC, kterou zcela jistě zajímá český prezident a jeho dcera asi tak jako Dominiku Myslivcovou rande se členem klubu pěstitelů sukulentů.

O Zemanově dceři se moc dobře ví, že se stylizuje do Kate Middleton a snaží se hrát si na honoraci z vysokých kruhů. Pokud ale chce tedy opravdu jít dospívajícím lidem příkladem, měla by se vrátit zpět do pozice obyčejné české studentky s trochu nejasnými názory, které se časem a věkem někam posunou. A ne se snažit být ikona hned. A hlavně psát česky, Angličané ji opravdu neodebírají, protože jim je fuk.