Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

První dáma USA nechce potkávat tlusté děti, nutí je cvičit!

Michelle Obama
Zdroj: Profimedia
+ Další fotografie

Spojené státy americké jsou na tom hodně špatně. Jsou na tom tak zle, že když tam přijel vařit slavný britský kuchař Jamie Oliver (37) a poprvé se podíval do školní kuchyně, kde se malí hrošíci cpali hot dogy a pečenými rybami s horou majonézy, tak zalezl do svého modrého minibusu, usedavě tam týden plakal, kreslil malé mrkvičky a dostal tik do oka.

Jsou na tom tak zle, že už ani Michelle Obama (49) se nemůže dívat na to, jak se celý kontinent zmenšuje pod náporem věčně přežraných obyvatel, jejichž jediný pohyb je skládání zadku do auta a šlapání na pedály auta během jízdy na nejbližší drive-thru.

Amerika neskutečně tloustne, kornatí, cholesterovatí a mrtvičnatí a děti jsou na tom nejhůř, protože nikdo už ve školách necvičí. Namísto běhání po antukovém oválu na hřišti za budovou školy se mladí starají o to, jak být co nejvíc cool na instagramu a že nikdo je nesmí u pohybu vidět, protože zpocení dneska můžou být jenom somráci a maximálně tak naolejovaná svalnatá pobřežní hlídka.

Michelle Obama se snaží o nápravu a návrat tělocviku do škol je teď pro ni prioritou číslo jedna. Nedávno si vyrazila na hromadné cvičení s dětmi, aby mládeži dokázala, že ten, kdo cvičí, nezůstane panicem navždy, ale že něco pro sebe dělat může být taky sexy. Nervové zhroucení Jamieho Olivera tím sice nenapravila, ale aspoň může doufat, že několika dětem otevřela nové obzory.

Související články

Další články