Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

První dáma na Moravě rozkvetla: Eva Pavlová zvolila elegantní šaty, prezident zase růžový doplněk

Manželé Pavlovi s hejtmanem Jihomoravského kraje a jeho paní.
Zdroj: se souhlasem KPR/Zuzana Bönisch
+ Dalších 16 fotografií
Móda

Prezident Petr Pavel (61) a Eva Pavlová (58) odjeli na dvoudenní návštěvu Jihomoravského kraje. Ta začala v úterý a skončila ve středu. Pavlová zvolila krásné šaty pod kolena s květinovým potiskem a moc jí to slušelo, což je patrné z oficiálních fotografií na stránkách Hradu.

Český prezident Petr Pavel a první dáma Eva Pavlová zakončili dvoudenní návštěvu Jihomoravského kraje. Navštívili obec, která byla v roce 2021 zasažena tornádem, jak uvedl Hrad na oficiálních stránkách.

Při návštěvě Hrušek se stihl prezidentský pár vyfotit s dětmi. Petr Pavel na sobě měl světlý oblek s narůžovělou kravatou, tmavý pásek a tmavé boty. Jeho žena v úterý oblékla elegantní šaty s květinovým motivem a se skládaným koncem sukně. K šatům pak zvolila béžové sandálky na velmi nízkém podpatku. Pavlová vypadala opravdu krásně a elegantně.

Nabitý program

Ve středu se Pavel setkal s lidmi, jejichž obec předloni zasáhlo silné tornádo a zničilo množství budov. Na závěr dvoudenní návštěvy jižní Moravy si prezident prohlédne velitelství vzdušných sil české armády v Náměšti nad Oslavou na Vysočině.

Odpoledne prezident navštíví archeologické naleziště Hradisko u Mušova. Následovat bude briefing a setkání s vinaři v Dolních Dunajovicích, jak napsala ČTK. Pavlová ve středu zvolila podstatně ležérnější look. K tmavým riflům si vzala černo-bílou halenku a pohodlné tmavě modré boty. I přesto, že se jednalo o minimalistický outfit, Pavlové to stejně slušelo.

Související články

Další články