Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

První česká Barbie si nechala vyšetřit ňadra: Jsou její čtyřky přírodní nebo celou dobu rafinovaně lže?

+ Dalších 66 fotografií
První česká Barbie Gabriel Jiráčková konečně učinila přítrž všem spekulacím ohledně pravosti nebo nepravosti svého poprsí. Drobná blondýnka podstoupila vyšetření, které jasně odhalilo, zda lže, nebo mluví pravdu.

Gabriel Jiráčková je první česká Barbie, a to samozřejmě vzbuzuje v lidech různé reakce. Štíhlou blondýnku na ulici rozhodně nepřehlédnete. Z domu již nevychází prakticky jinak, než na vysokých podpatcích a celá v růžovém.

Někteří lidé na ni koukají s údivem, druzí s obdivem, dalším je to jedno a pak jsou tady také ti, kteří se nestydí za urážlivé a zlé komentáře. V poslední době se Gabriel neustále dohadovala s lidmi o tom, zda jsou její prsa pravá nebo ne.

Na první pohled se nelze divit, že někteří měli velké pochybnosti. Gabriel je velmi hubená a přesto se pyšní přírodními čtyřkami. Nebo to alespoň tvrdí. Proto jsme ji vzali na vyšetření k paní magistře Petře Řehořkové z Petra Clinic, aby nám potvrdila, jak to tedy s pravostí prsou Gabriel opravdu je.

Nakonec se ukázalo, že bujný dekolt, kterým se Gabriel pyšní, je opravdu pravý. Sama Barbie o sobě řekla: „Já přece nebudu nikomu lhát, že má prsa jsou pravá a přitom nejsou, když se plastikami a úpravami svého zevnějšku ráda pyšním.“

I když má mladičká Barbie dost velká přírodní prsa, chce si je nechat zvětšit až na osmičky. „Já se ničeho nebojím a rozhodně ne bolesti,“ dodává extravagantní Gabriel.

Související články

Další články