Gabriel Jiráčková je první česká Barbie, a to samozřejmě vzbuzuje v lidech různé reakce. Štíhlou blondýnku na ulici rozhodně nepřehlédnete. Z domu již nevychází prakticky jinak, než na vysokých podpatcích a celá v růžovém.

Někteří lidé na ni koukají s údivem, druzí s obdivem, dalším je to jedno a pak jsou tady také ti, kteří se nestydí za urážlivé a zlé komentáře. V poslední době se Gabriel neustále dohadovala s lidmi o tom, zda jsou její prsa pravá nebo ne.

Na první pohled se nelze divit, že někteří měli velké pochybnosti. Gabriel je velmi hubená a přesto se pyšní přírodními čtyřkami. Nebo to alespoň tvrdí. Proto jsme ji vzali na vyšetření k paní magistře Petře Řehořkové z Petra Clinic, aby nám potvrdila, jak to tedy s pravostí prsou Gabriel opravdu je.

Nakonec se ukázalo, že bujný dekolt, kterým se Gabriel pyšní, je opravdu pravý. Sama Barbie o sobě řekla: „Já přece nebudu nikomu lhát, že má prsa jsou pravá a přitom nejsou, když se plastikami a úpravami svého zevnějšku ráda pyšním.“

I když má mladičká Barbie dost velká přírodní prsa, chce si je nechat zvětšit až na osmičky. „Já se ničeho nebojím a rozhodně ne bolesti,“ dodává extravagantní Gabriel.