Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

První česká Barbie šokuje! Z tuctovky z vesnice se během roku stala diva na úrovni

Líbí se vám?
+ Dalších 106 fotografií
První česká Barbie Gabriel Jiráčková (18) se během roku a půl neuvěřitelně změnila a i když se mnoha lidem její transformace nepozdává, ona si jde tvrdě za svým. Kdysi obyčejná tuctovka dnes vypadá jako luxusní diva s obřím poprsím, které vás okamžitě udeří do očí!

Mnoho lidí si všimlo Gabriel Jiráčkové (18) alias první české Barbie hlavně díky Show Jana Krause. Barbie se zde objevila v březnu 2017 a dostala se tak do povědomí mnohem více než předtím, kdy ji lidé znali pouze ze sociálních sítí.

Byla to dá se říct tuctovka, která se snažila vypadat jako Barbie, v té době si dopomáhala pouze líčením a růžovými kousky oblečení. Občas ke svým vlasům přidala i růžový příčesek, který nepůsobil úplně přirozeně, a neměla žádnou plastiku.

Gabriel se ale rozhodla pro transformaci se vším všudy a absolvovala několik zákroků, aby vypadala lépe. Dnes je Gabriel opravdu skvostně vytuněná panenka a působí jako luxusní diva, ne jako vesnická holka, za kterou ji lidé v minulosti považovali.

Její roční transformace je skoro až neuvěřitelná a Gabriel se netají tím, že plánuje další plastické zákroky, například nos, vyjmutí žeber, či úpravu zubů. Tahle operace je ze všech nejnákladnější, ale finance pro mladou Barbie nejsou žádný problém.

Mohlo by vás zajímat

Další články