Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

První česká Barbie ŠOKUJE: Tohle je můj vzor!

Tohle je vzor Gabriel Jiráčkové!
Zdroj: facebook.com
+ Dalších 61 fotografií
Gabriel Jiráčková rozděluje lidi na dvě skupiny už pěkně dlouhou dobu. Jedni ji plně podporují v jejím snu stát se Barbie a druzí ji odsuzují s tím, že toho jednou bude určitě litovat. První česká Barbie se ale jen tak nedá. Snaží se o tom s lidmi komunikovat, ale urážející komentáře přehlíží. Nyní všem ukázala, kdo je její vzor.

Od té doby, co se Gabriel Jiráčková rozhodla stát první českou Barbie, nemá to v tomto ohledu jednoduché. Neustále se stává terčem posměchu a narážek na jej vzhled a inteligenci. Lidé si prostě stále nedokáží zvyknout na to, že někdo je jiný než všichni ostatní.

Gabriel snáší tyhle narážky celkem v poklidu. Když se dá s dotyčným mluvit na nějaké normální úrovni, ráda si o svém rozhodnutí s lidmi popovídá. Zatím nemá na sobě žádnou plastiku, ale do budoucna jich plánuje hned několik.

Plastické zákroky jí také lidé rozmlouvají s tím, že si zadělává na problémy se zdravím a jednou toho může litovat. Ona je ale pevně rozhodnuta. Chce si zvětšit své už tak dost velké poprsí, upravit si nos, zvětšit zadek a odstranit dvě žebra.

Nyní na svém profilu lidem ukázala, kdo je její vzor. Většina z nich byla z plastikové Bimbo Barbie v šoku. „Tohle už je přehnané,“ reagovali zděšení lidé. Gabriel je ale přesvědčena o tom, že takhle bude šťastnější.

Související články

Další články