Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

První česká Barbie šokuje: Přesně takhle budu vypadat, až mi bude 80

Gabriel v 80!
Zdroj: facebook.com
+ Dalších 53 fotografií
První česká Barbie Gabriel Jiráčková má o své budoucnosti jasno. Už měla plné zuby dotazů, jak si představuje, že bude vypadat v 80. Tak se konečně odhodlala a aby lidem zavřela pusu, ukázala, jak si představuje samu sebe za několik desítek let. Co na to říkáte?

Miluje růžovou a všechno, co se točí okolo Barbie. Gabriel Jiráčková, ale není typická panenka Barbie, spíše se stylizuje do Bimbo Barbie. V současné době má nařízený klid, protože se zotavuje z plastiky prsou.

Z jejich pevných čtyřek se rázem staly osmičky a Gabriel se nebojí jít ještě dál. Rty už má upravené a veškeré další plastiky jako úprava zubů, vyjmutí žeber, nebo zvětšení zadku chce drobná blondýnka stihnout do svých pětadvaceti let.

Už si zvykla, že se jí lidé neustále montují do života a snaží se ji poučovat, a to i přesto, že o to první česká Barbie vůbec nestojí. Sotva všem vysvětlila, proč se rozhodla vypadat jako Bimbo Barbie, tak se hned ozvali další, které by strašně zajímalo, jak bude vypadat, až bude stará.

Gabriel proto na nic nečekala a na sociální síti všem ukázala, jak si představuje, že bude vypadat za padesát let. No co na to říkáte? Gabriel to komentuje jednoznačně: „Budu taková veselá růžová babička.“

Mohlo by vás zajímat

Další články