Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

První česká Barbie si nechala napíchat čelo a už tak obří rty: Je si ještě vůbec podobná?

To je změna, co?
+ Dalších 100 fotografií
První česká Barbie Gabriel Jiráčková (18) má o svém životě jasno. V posledních třech letech prošla opravdu velkou změnou. Má za sebou hned několik plastických operací a kosmetických úprav. Už několikrát se nechala slyšet, že přestat s modelováním svého těla nehodlá. Před nedávnem si nechala nafouknout své už tak dost velké rty a vyhladit čelo. Je si ale pořád podobná?

Gabriel Jiráčkové (18) je sice teprve osmnáct let, ale svoje tělo rozhodně nešetří. Nejdříve si nechala zvětšit svoje krásné přírodní čtyřky na osmičky. „Osmičkami to ale nekončí. Do budoucna si plánuji nechat udělat až třináctky,“ nechala se před časem slyšet.

Po prsou následovala operace nosu a zvětšení rtů. A co na všechna vylepšení říká Gabrielin přítel? „Přítel je spokojený a vůbec mu to nevadí. Ba naopak, líbí se mu to a na moje třináctky se těší,“ vtipkovala.

První českou Barbie nemáte šanci přehlédnout. Její extravagance není jenom v plastikách, ale také v oblékání. Do budoucna se chystá zvětšit si zadek a odstranit dvě žebra. Na to, že jí je osmnáct let, si před pár dny nechala vyhladit čelo a přifouknout své už tak dost velké rty.

Není to už moc? Co na ni říkáte, jak teď vypadá? Je si vůbec ještě podobná?

Mohlo by vás zajímat

Další články