Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

První česká Barbie se vzdala vysněné plastiky: Je to rozmar s velkým rizikem, vzkázala

První česká Barbie se vzdala vysněné plastiky: Je to rozmar s velkým rizikem, vzkázala
Zdroj: archiv
+ Dalších 29 fotografií
nečekané
První česká Barbie Gabriel Jiráčková (19) je známá tím, že se nebojí podstoupit téměř žádnou plastickou operaci a do budoucna jich měla naplánovaných ještě spoustu. Nedávno ale na sociálních sítích překvapila své fanoušky odpovědí na to, kdy plánuje vyoperování žeber. Gabriel se nechala slyšet, že od tohoto rozmaru odstoupila kvůli možnému riziku.

Gabriel Jiráčková (19) má za sebou už plastiku prsou, kdy si nechala ze svých přírodních čtyřek udělat osmičky. "Velká prsa se mi líbí a osmičky nejsou jistě konečná velikost. Do budoucna bych si chtěla nechat udělat třináctky," řekla těsně po plastické operaci eXtra.cz první česká Barbie

Kromě plastických operací pravidelně Gabriel podstupuje menší zákroky na estetických klinikách. Ještě donedávna byla přesvědčena o tom, že jednou podstoupí operaci vyjmutí žeber kvůli úzkému pasu.

Nedávno na sociálních sítích ale překvapila fanoušky rozhodnutím, že prozatím od této operace odstupuje. "Nikdy neříkám nikdy, protože lidská rozhodnutí se neustále vyvíjí a nevím, co všechno čas přinese. Čím víc mých známých podstoupilo operaci vyndání žeber, tím více jsem o tom nějakou dobu uvažovala. Později jsem si díky nim uvědomila, že je to vlastně spíš rozmar a zas tak velký efekt to nemá ve srovnání s tím, jaká to nese rizika. Takže z toho asi nic nebude," svěřila se na Instagramu.

Gabriel pomalu některá svá dřívější rozhodnutí přehodnocuje, ale to neznamená, že by to bylo něco špatného. Třeba se do budoucna fanoušci dozvědí další překvapivá rozhodnutí pohledné blondýnky. Aby se nakonec nedala Gabriel na přirozenou krásu...

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy