Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

První česká Barbie se rozohnila kvůli svému dekoltu: Tohle nemůžete myslet vážně, vzkazuje Gabriel

Zdroj: Instagram
+ Dalších 89 fotografií
velká galerie
První česká Barbie Gabriel Jiráčková (19) se na nějaký čas stáhla do ústraní a veškerý svůj čas momentálně soustřeďuje na školu a učení. Před nějakou dobou natočila na sociální síť krátké video, které některé fanoušky pobouřilo natolik, že jí video smazali.

Gabriel Jiráčková (19) je sice ještě hodně mladinká, ale o své budoucnosti má jasno. Většina fanoušků jí přezdívá první česká Babrie i přesto, že ona se s tím úplně neztotožňuje. Naposledy těsně po osmnáctých narozeninách podstoupila plastiku prsou.

Ze svých přírodních čtyřek si nechala udělat osmičky a netají se tím, že by je možná chtěla do budoucna ještě o pár čísel zvětšit. Jednu dobu bylo Gabriel všude plno. Objevovala se na veřejných akcích, provokovala na sociálních sítích odvážnými fotkami.

V poslední době se po ní ale trochu slehla zem. Tento rok dokonce vynechala filmový festival v Karlových Varech. "Mám teď hodně učení a věnuji se škole. Proto vás musím zklamat, ale do Karlových Varů se letos nechystám," vzkázala Gabriel Jiráčková.

Na Instagram ale před časem umístila video, kterému jasně dominují její obří osmičky. Místo aby se nad ním lidé pobavili, někteří z nich začali na Gabriel útočit. Výsledkem bylo, že blonďaté Barbie video smazali.

"Opravdu nerozumím tomu, proč tohle má někdo zapotřebí. Nikoho jsem nechtěla pohoršit. Běžte s něčím takovým někam. Je to závist?" napsala rozhořčená Gabriel na Instagram.

Související články

Další články