Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

První česká Barbie se chystá na šílené zákroky: Co si nechá přifouknout a na kolik ji to vyjde?

Gabriel Jiráčková má v plánu docela dost úprav.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 135 fotografií
První česká Barbie Gabriel Jiráčková (18) si ani letos nenechala ujít třiapadesátý ročník filmového festivalu v Karlových Varech. Prakticky kamkoliv se Gabriel pohnula, tak vzbuzovala velký zájem lidí. A není se čemu divit. Její přednosti a zároveň perfektní postava nejdou přehlédnout. Půvabná blondýnka ale rozhodně nemá v plánu skončit. Pravdou ale je, že další operace budou mladinkou dívku stát pořádný balík...

Gabriel Jiráčková patří mezi nejvýraznější osobnosti českého šoubyznysu a nenechá si nikdy ujít žádnou velkou společenskou akci. Proto se i letos již potřetí vypravila na filmový festival do Karlových Varů, kde byla nepřehlédnutelná.

První česká Barbie si jako první nechala zvětšit své přírodní čtyřky na osmičky. Je tedy jasné, že si do Varů přivezla několik kufrů plných extravagantních kousků, které jí ohromně sekly a přítomní pánové z ní nemohli odtrhnout oči.

Téměř každý model blonďaté Gabriel byl velmi vyzývavý, ale to k ní zkrátka patří. Do Karlových Varů nepřijela jenom na večírky, ale samozřejmě hlavně na filmy. „Mám v plánu hned několik filmů a moc se na ně těším. Večírkový typ rozhodně nejsem, vždyť jsem se za celý svůj život opila jen jednou,“ řekla Gabriel s úsměvem redakci eXtra.cz.

Co se týče úprav zevnějšku, tak do budoucna má naplánovanou ještě operaci prsou, jelikož je chce zvětšit. Konečnou velikostí si prozatím není jistá, ale jak sama tvrdí, do enormních extrémů to dotáhnout nechce.

Plastické operace, na které se chystá, jsou poměrně dost nákladné. Tou nejdražší je vyndání žeber. Gabriel Jiráčková přemýšlí o tom, že by si nechala vyndat rovnou dvě. Cena takové operace se pohybuje okolo 169 tisíc a výše.

Když k tomu přičteme zvětšení prsou a zadku, dostaneme se na částku zhruba 300 tisíc korun a to není málo. Tak se nechme překvapit, jaký bude výsledek.

Mohlo by vás zajímat

Další články