Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

První česká Barbie radikálně mění image: Z umělé panenky přísnou šprtkou

+ Dalších 30 fotografií
proměna
První česká Barbie Gabriel Jiráčková (19) se naposledy ukázala na veřejnosti na Prague Pride, kde zvolila hodně odvážný model. Samozřejmě, že si dala záležet na tom, aby byla nepřehlédnutelná. Nikdo z kolemjdoucích nemohl odtrhnout zrak od jejího výstřihu. Nyní to ale vypadá, že Gabriel mění image z panenky Barbie na drsnou školačku.

Gabriel Jiráčková (19) je známá hlavně díky svým výstředním modelům a image panenky Barbie. Více než před rokem se rozhodla, že si nechá své přírodní čtyřky zvětšit na umělé osmičky a skončit jen tak nehodlá.

„Do budoucna bych chtěla určitě větší. Přítel v tom problém nevidí. Chtěla bych tak třináctky,“ řekla tehdy Gabriel eXtra.cz. Naposledy se první česká Barbie objevila na devátém ročníku Prague Pride, kde měla na sobě opravdu odvážný outfit, který se nesetkal u všech lidí s úspěchem.

„Jedna stará paní mi tam dokonce vynadala s tím, že se prý mám obléknout,“ postěžovala si s úsměvem Gabriel Jiráčková, která je na někdy podivné reakce od lidí už zvyklá. Pomalu to ale začíná vypadat, že Gabriel opouští image panenky Barbie.

Nedávno se pochlubila na sociálních sítích fotkou, která překvapila hodně fanoušků. Z umělé panenky se Gabriel proměnila v přísnou studentku. Co myslíte, která tvář první české Barbie sluší více?

Mohlo by vás zajímat

Další články