Gabriel Jiráčková je první česká Barbie. Momentálně se dá říct, že prožívá to nejhezčí období. Sama se rozhodla, že bude jiná, a udělá pro to všechno. Jejím největším snem je podobat se opravdové panence Barbie a žít v Los Angeles.

Cesta k dokonalosti bude ale dlouhá. Gabriel se v současné době připravuje na plastiku svých prsou. Potřebuje to ale? Už nyní má opravdu naditý dekolt, který by jí mohly závidět ženy z celého Česka. Ona ale říká, že jako Barbie musí svým prsům ještě trochu pomoct.

Gabriel má kolem sebe rodinu, která ji v jejím rozhodnutí plně podporuje, a také spoustu fanoušků. Čím více je populární, tím se také častěji potkává s kritikou a někteří lidé z Česka na ni nenechají nit suchou.

Po tom, co se objevila v Show Jana Krause, se mohli Češi zbláznit. Ona si z toho vůbec nic nedělá, i když v mládí prožila dost velkou šikanu. Jde si tvrdě za svým, nechce být jen obyčejnou panenkou, ale rozjíždí i pěveckou dráhu. Jak se můžete v galerii přesvědčit, Gabriel je pěkná exhibicionistka.