Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

První česká Barbie podstoupila hned 3 zákroky najednou: Chystá extrémní proměnu, tohle nevydýcháte

+ Dalších 105 fotografií
První česká Barbie Gabriel Jiráčková (18) rozhodně nemá v plánu s plastickými a jinými estetickými úpravami přestat. Gabriel sice sama uznává, že momentálně prožívá jedno ze svých nejlepších období a plní se jí sen, ale na druhou stranu musí čelit neustálé kritice. Co prozradila o dalších plastikách a do jakého extrému se chystá?

Gabriel Jiráčková (18) má za sebou už pěknou řádku vylepšení. Ve svých osmnácti letech si nechala zvětšit své přírodní čtyřky na umělé osmičky. V budoucnu má ale v plánu z osmiček vymodelovat rovnou třináctky.

Tentokrát si nechala na klinice udělat tři menší zákroky. „Bude se jednat o dva až tři zákroky. Jeden bude mírně invazivní a další dva budou drobné neinvazivní zákroky jako drobná odtučňovací procedura,“ pochlubila se Gabriel.

Půvabná blondýnka bude postupně tunit hlavně spodní část těla. „Chci si určitě nechat zvětšit pozadí a postupem času také vyndat žebra,“ řekla Gabriel s tím, že tyto zákroky jsou ale velmi náročné a podstoupí je za delší dobu.

„Jako úplně první půjdou ale na řadu zuby, protože to bude běh na delší trať. Po zubech přijde na řadu každopádně nos a poté postupně hýždě, pas a to, co bude potřeba,“ dodala. A jestli vás navíc zajímá, jak křehká Barbie snáší kritiku, tak se podívejte na celé video.

Související články

Další články