Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

První česká Barbie oslavila 19. narozeniny: Jak moc se změnila za pět let?

+ Dalších 57 fotografií
proměna
První česká Barbie Gabriel Jiráčková (19) oslavila své devatenácté narozeniny. Kdybyste se podívali na fotku před pěti lety, tak byste Gabriel jen stěží poznali. Od svých čtrnácti let se poměrně hodně změnila a bude v tom i nadále pokračovat. Je si vůbec ještě podobná se svým tehdejším já?

Gabriel Jiráčková (19) se v Česku proslavila tím, že se začala stylizovat do podoby panenky Barbie. Z počátku si lidé mysleli, že chce na sebe pouze upozornit a tyhle vrtochy ji za chvíli přejdou.

Jenomže Gabriel si jde tvrdě za svým a rozhodně slevovat z úprav nechce, právě naopak. Když se podíváte na fotky první české Barbie před pěti lety, vypadá na nich sice roztomile, ale každý musí uznat, že takových dívek je spousta a nijak nevyčnívala z davu.

Její současná podoba ale už v lidech reakce vyvolává. Jestli si myslíte, že jenom ty špatné, tak to není pravda. Gabriel se několik měsíců snažila lidem vysvětlovat, proč se rozhodla pro tak razantní změny a že svých rozhodnutí litovat nebude.

Jak se zdá, mělo to alespoň nějaký efekt a lidé Gabriel začínají chápat. Jestli se chcete podívat na to, jak šel čas s první českou Barbie, mrkněte do galerie.

Mohlo by vás zajímat

Další články