Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

První česká Barbie neví, kdy přestat! Vypadáš jako plastová figurína, vzkazují jí lidé!

Zdroj: instagram
+ Dalších 38 fotografií
PLASTIKY
První česká Barbie Gabriel Jiráčková (18) se během roku a půl neuvěřitelně změnila a i když se její transformace mnoha lidem nepozdává, ona si jde tvrdě za svým. Mladá kráska se rozhodla přetransformovat se podle svých ideálů a podstupuje další vylepšení, lidem ale spíše připomíná plastovou figurínu!

Mnoho lidí si všimlo Gabriel Jiráčkové (18) alias první české Barbie hlavně díky Show Jana Krause. Barbie se zde objevila v březnu 2017 a dostala se tak do povědomí mnohem více než předtím, kdy ji lidé znali pouze ze sociálních sítí.

Byla to dá se říct tuctovka, která se snažila vypadat jako Barbie, v té době si dopomáhala pouze líčením a růžovými kousky oblečení. Občas ke svým vlasům přidala i růžový příčesek, který nepůsobil úplně přirozeně, a neměla žádnou plastiku.

Dnes je ale vše jinak a Gabriel vypadá čím dál tím více tak, jak si vysnila. Nechala si udělat obří silikony, má několikrát zvětšené rty, úpravy obličeje a momentálně podstupuje něco, co si dlouhou dobu přála: nechává si upravit své zuby!

I když se vám může zdát, že má kráska hezký úsměv a bílé zuby, Gabriel je známá tím, že je perfekcionistka a chce mít svůj úsměv prostě dokonalý. „Konečně započala další kapitola mé proměny. Jak už jsem v minulosti říkala, delší dobu se chystám zdokonalit své zoubky. Nyní mi byl navržen následující postup – celkové bělení, pár fazetek a neviditelná rovnátka, která mě zbaví předkusu a tzv. obráceného úsměvu,“ popsala první česká Barbie.

Kromě toho ale lidé na sociálních sítích pořád nepochopili, o co mladé blondýnce vlastně jde. Denně ji zásobují svými názory na její přehnaný vzhled a snaží se jí rozmluvit všechny zákroky, které má v plánu ještě podstoupit.

„Vypadáš jako plastová figurína a do panenky Barbie máš tedy hodně daleko. A to že ti je 18 let? Vždyť vypadáš jako vyplastikovaná žena po třicítce, co na to asi říkají rodiče?“ zaznělo v komentáři pod fotografií Gabriel.

Související články

Další články