Gabriel Jiráčkovou ještě před několika měsíci nikdo neznal, ale cíl měla jasný. Chce se proslavit jako první česká Barbie a pro svůj sen udělá cokoliv. Není to žádný prvoplánový rozmar. Drobná blondýnka po tomhle toužila téměř od dětství.

V poslední době se začala dostávat čím dál tím více do podvědomí veřejnosti a také se snaží motivovat další mladé lidi, kteří by se třeba rádi odlišovali, ale prozatím se stydí, protože mají největší obavy z toho, co by na to řeklo jejich okolí.

Gabriel se také netají tím, že chce podstoupit určité zákroky, aby vypadala jako její ideál. Prozatím si už nechala upravit rty, brzy se chystá na operaci prsou a poté si chce nechat odstranit ještě pár žeber.

Před pár dny navštívila Bratislavu, kde se předvedla ve velmi zajímavém kousku. Česká Barbie je známá tím, že ráda provokuje a ukazuje se v opravdu extravagantních modelech. Tentokrát její útloučký pas a nadupaný dekolt nešly opravdu přehlédnout.

Někteří jsou toho názoru, že model je naprosté módní peklo a vůbec to není vkusné, druzí blondýnku pochvalují za její odvahu nosit to, co se jí líbí. Gabriel ale chce vyčuhovat z davu a být jiná. Za odvahu a originalitu má palec nahoru. Co si myslíte o jejím outfitu vy?