Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

První česká BARBIE: Mám malá PRSA, chci VĚTŠÍ: Prozradím vám, co je na mně UMĚLÉHO!

+ Dalších 49 fotografií
Gabriel Jiráčková prozradila v exkluzivním rozhovoru pro eXtra.cz, co by si chtěla nechat zvětšit, zmenšit, popřípadě odebrat. Jestli chce jednou vypadat jako opravdová živoucí Barbie, čeká ji ještě pěkně dlouhá cesta. Lolo Ta Bella, jak si nechává s oblibou říkat, je odhodlaná podstoupit vše nutné k tomu, aby se ve výsledku přiblížila právě Barbie panence.

Lolo Ta Bella je umělecké jméno Gabriel Jiráčkové. Tahle křehká blondýnka je sice ještě hodně mladá, ale o svých plánech do života má naprosto jasno. Rozhodla se, že právě ona se stane živoucím příkladem toho, že všechno lze splnit. Jenom to musíte pořádně chtít a něco pro to dělat.

Gabriel si plní pomalu, ale jistě svůj sen stát se živoucí Barbie. Moc dobře ví, že ji čeká ještě hodně dlouhá cesta, ale ona je odhodlaná se všem problémům, které jsou s její transformací spjaty, postavit čelem.

Tímto krokem chce také motivovat mladé lidi, aby se nebáli plnit si své sny. I když budou třeba sebevíc bizarnější. Gabriel v exkluzivním rozhovoru pro eXtra.cz řekla, že prozatím je vše na jejím těle dílem přírody.

Ale aby opravdu mohla vypadat jako panenka Barbie, potřebuje podstoupit řadu zákroků. Prozatím má uměle prodloužené pouze vlasy, řasy a také umělé nehty. Do budoucna však chystá několikanásobné zvětšení prsou, zvětšení zadku, úpravu zubů nebo zmenšení nosu. Dále prozradila, že by si eventuálně nechala odstranit žebra.

Tak uvidíme, jak rychle se Gabriel bude měnit v opravdovou panenku Barbie.

Související články

Další články