Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

První česká Barbie konečně vyvenčila své nové osmičky: Co na tu výbavu říkáte?

Gabriel a její nová výbava!
Zdroj: facebook.com
+ Dalších 56 fotografií
První česká Barbie Gabriel Jiráčková se po měsíci konečně ukázala na veřejnosti s novou výbavou. Podstoupila totiž plastiku prsou, ze které se stále zotavuje. Svoje nové osmičky si pochvaluje a těší se na další vylepšování.

První česká Barbie Gabriel Jiráčková si před nějakou dobou nechala udělat ze svých přírodních čtyřek umělé osmičky. Končit ale nehodlá. Jednou by chtěla mít dokonce desítky. Gabriel se na zákrok připravovala už delší dobu a přímo z operace strach neměla.

Mnohem více jí vadilo probouzení z narkózy. „Byla jsem celá zmatená, plakala jsem a měla jsem obrovskou žízeň,“ svěřila se před časem česká Barbie. „První noc jsem se vůbec nevyspala, i když jsem měla prášky na spaní. Bolest po operaci je snesitelná,“ řekla Gabriel, která se bolesti nebojí.

Druhý den po plastice odjela na Moravu, kde se zotavovala. Hodně jejích fanoušků se už nemohlo dočkat, až se Gabriel pochlubí se svým výsledkem.

No a konečně se všichni zvědavci dočkali. Blonďatá Barbie se pochlubila svým novým dekoltem na jedné akci, kterou moderovala. „Poprvé v roli moderátorky a poprvé na veřejnosti v novém dekoltu,“ napsala si na sociální sítě.

Kupodivu se jí dostalo téměř jenom samé chvály. A co na její bujné vnady říkáte vy?

Související články

Další články