Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

První česká Barbie Gabriel Jiráčková upozaďuje obří přednosti: Nová životní etapa a splněný sen v Dubaji

Zdroj: Se souhlasem Gabriel Jiráčková
+ Další 2 fotografie
lolotabella

První česká Barbie Gabriel Jiráčková (21) alias Lolotabella má před sebou pracovní léto a neustále je v jednom kole. V poslední době Gabriel začala upozaďovat své obří přednosti a raději dává na odiv své umělecké nadání. Pro eXtra.cz se svěřila s tím, že se jí rýsuje nová životní etapa a taky tak trochu splněný sen. 

První česká Barbie Gabriel Jiráčková je známá především díky svému extravagantnímu vzhledu a estetickým či plastickým zákrokům, které nejsou úplně časté.

Není to tak dávno, kdy si nechala zvětšit již jednou zvětšená ňadra na velikost 12 a případné další zvětšování sice nevyloučila, ale zatím se k něčemu takovému nechystá.

Před časem si také nechala vytunit svůj úsměv, protože po krásných zubech toužila prakticky od dětství.

"Konečně se mi po 12 letech změnil život k lepšímu díky dokončení úpravy mých zubů, kvůli kterým jsem nejednou musela strpět šikanu ve škole i posměch na sociálních sítích," řekla eXtra.cz Gabriel.

V poslední době ale Gabriel upustila od ukazování svých obřích předností a začala makat na kariéře zpěvačky.

"Jsem teď v jednom kole s finalizováním svých songů a videoklipů a uvedením jejich premiéry. Nikdy by mě nenapadlo, kolik to dá práce, když se tomu celému procesu chce člověk věnovat osobně," rozpovídala se pro eXtra.cz Gabriel.

"Se sluchátky na hlavě teď už chodím pomalu i do sprchy a spát. Teď se navíc vrací můj byznys partner z Dubaje, kde se rodí příležitost zpívat, taktéž i na uzavřených akcích jednoho mladého a brzy světoznámého malíře v Monaku," prozradila své plány, které chce brzy zrealizovat.

"Všem bych nejraději vzkázala, hlavně se rychle naočkovat. Ať tu kvůli pár nezodpovědným nemáme zas další lockdowny a karantény," dodala.

Související články

Další články