Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

První česká Barbie Gabriel Jiráčková s ňadry číslo 12: Na velikosti záleží, tvrdí

První česká Barbie Gabriel Jiráčková o svých ňadrech: Na velikosti záleží
Zdroj: Se souhlasem Gabriel Jiráčková
+ Dalších 5 fotografií
styl

První česká Barbie Gabriel Jiráčková (21) o sobě dala po delší době vědět na sociálních sítích a opět byla nepřehlédnutelná. Gabriel nedávno podstoupila operaci zubů, kvůli kterým zažívala dlouhá léta šikanu. V současné době maká hlavně na sobě, svých projektech a snaží se ze všech sil dostát svému původnímu plánu a odstěhovat se do USA.

První česká Barbie Gabriel Jiráčková měla v posledních měsících napilno a ze sociálních sítích se mírně stáhla.

"Konečně se mi po 12 letech změnil život k lepšímu díky dokončení úpravy mých zubů, kvůli kterým jsem nejednou musela strpět šikanu ve škole i posměch na sociálních sítích," řekla eXtra.cz Gabriel.

Gabriel se měla před pandemií koronaviru stěhovat s partnerem do USA, ale nakonec z toho sešlo kvůli přísným omezením a nařízením.

Půvabná blondýnka se svého snu nevzdala, jen ho odsunula na dobu, až přijde ta pravá chvíle. Do té doby se snaží, aby vypadala přesně podle svých představ, protože v USA má jediný cíl. Chce prorazit, zazářit, a to není jen tak.

"Snažím se teď ještě i vymyslet a naplánovat, jak skloubit se všemi těmi omezeními opětovný contouring obličeje a zvětšení rtů výplněmi, ale hlavně také chirurgické zmenšení nosu na mé klinice v Bratislavě. Chci a musím být přece do svých prvních vlastních klipů ťip ťop," dodala před časem.

Gabriel přezdívaná LolotaBella má momentálně velikost poprsí dvanáct, a jak sama říká, na velikosti záleží. Jestli bude své bujné poprsí ještě zvětšovat, to se přesně neví, ale v minulosti se něco takového nebála naznačit.


Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy