Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

První česká Barbie Gabriel Jiráčková o plastikách: Mám toho v plánu ještě dost, prozradila eXtra.cz

+ Další 2 fotografie

První česká Barbie Gabriel Jiráčková (21) letos neměla vůbec v plánu přijet na filmový festival v Karlových Varech, ale na poslední chvíli si to s partnerem Maxem rozmysleli a společně dorazili. V rozhovoru pro eXtra.cz prozradila, jak dlouho jí zabraly rychlé přípravy a jaké plastické operace či úpravy má ještě v plánu. 

První česká Barbie Gabriel Jiráčková je pokaždé ve Varech nepřehlédnutelná. Letos ale neměla vůbec v plánu do Karlových Varů na festival zavítat.

Jak sama říká, nakonec ji a jejího partnera přemluvila parta přátel, že bez nich jsou Vary nuda. "Před týdnem jsme byli na Czech Fashion Weeku, kde nás pár lidí přemluvilo, že do Varů musíme. Tak jsme přijeli narychlo a byla to dost improvizace," prozradila eXtra.cz.

Gabriel si letos s outfity a róbou hlavu nelámala, protože do Varů přijela rovnou její dvorní módní návrhářka.

"Mám tady veškerý servis a šaty přímo ve Varech. Takže letos jsem nemusela šíleně shánět po všech možných návrhářích outfity," pokračuje.

Gabriel je známá také všemožnými úpravami. Mezi ty nejvýraznější patří jednoznačně plastika prsou, kdy si nechala ze svých přírodních čtyřek vymodelovat nejdříve osmičky a následně dvanáctky.

"V nejbližší době nic moc nechystám. Ale do budoucna plánuji výplně, pak foxy eyes a v horizontu zhruba půl roku se chystám na plastiku nosu," dodala.Související články

Další články