Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

První česká Barbie exkluzivně pro eXtra: Konečně jdu pod kudlu. Z mých přírodních čtyřek budou osmičky

+ Dalších 43 fotografií
První česká Barbie Gabriel Jiráčková je plna očekávání, protože právě dnes nadešel její den D, kdy podstoupí plastickou operaci prsou. Už nyní spousta lidí spekulovala, zda jsou její čtyřky přírodní. A ano, až do této chvíle byly. Od zítřka se ale Gabriel bude pyšnit silikonovými osmičkami. Jak se cítí pár minut před operací? Co na to říkají její rodiče a přítel? Exkluzivně jsme pro vás zjišťovali veškeré informace.

Konečně nadešel pro první českou Barbie Gabriel Jiráčkovou ten vytoužený den, kdy si nechá zvětšit své přírodní čtyřky na osmičky. Gabriel chtěla jít původně do mnohem většího extrému. „Chtěla jsem si nechat udělat devítky až desítky, ale to bohužel neklaplo, protože mám pevnou kůži na prsou, takže by se to tam už možná nevešlo, a také je to riskantní,“ řekla Gabriel s tím, že do budoucna bude chtít prsa rozhodně zvětšit na tuto velikost.

Barbie se svěřila s tím, že její pocity před operací jsou velmi smíšené: „Bojím se, ale zároveň se těším a jsem vzrušená.“ Momentálně má za sebou jen vylepšení a zvětšení rtů a dnes se k tomu přidají prsa.

Do pětadvaceti let chce stihnout všechny naplánované zákroky. Příští rok by se měla připravovat na operaci zubů a nosu. V neposlední řadě také dojde na vyjmutí dvou žeber. Ale jak známe Gabriel, tak bude v úpravách pokračovat dál.

Velkou oporou před operací byla mladičké Gabriel její maminka, která ji v jejím rozhodnutí plně podporuje. Kdo chyběl, byl přítel. „Přítel tady měl být, ale operace byla naplánovaná před dvěma dny, ale bohužel se to takhle přesunulo a on už nemohl zrušit pracovní schůzky na dnešní den.“

A co říká její přítel na tak velkou transformaci? „Moc se těší, jemu se totiž líbily i ty desítky,“ pochvaluje si česká Barbie.

Celý zákrok by měl trvat zhruba hodinu a jediné, čeho se Barbie obává není pooperační bolest, ale strach z uspávání a probouzení. Sama ale řekla, že ji velmi uklidňuje podpora všech jejích fanoušků, kteří při ní stojí.

Celková rekonvalescence bude trvat zhruba měsíc. „Za dva měsíce se už můžu položit na břicho. Do té doby ne.“ V tuto chvíli by měla mít Gabriel Jiráčková již po zákroku a my pro vás zjišťujeme další exkluzivní informace.

Související články

Další články