Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

První česká Barbie: Chlípníci mi nabízejí miliony za sex! Jakou nejbizarnější nabídku jsem dostala?

Nejbizarnější nabídky, jaké jsem dostala.
Zdroj: instagram/archiv
+ Dalších 6 fotografií
Dnes a denně mi přicházejí nabídky, které jsou vulgární a místy až bizarní. Ráda bych se s vámi o některé z nich podělila.

Předně bych nabídky rozdělila do dvou skupin:

První je skupina mužů, která se chová hloupě, zoufale a především velmi naivně. Někteří z nich posílají zprávy typu: „Madam, mohu diskrétně odkoupit Vaše nošené spodní prádlo?“ nebo „Má Bohyně, mohu být Vaším otrokem, který Vám bude po celý život oddaně sloužit?“

A ti další si ani neberou servítky a rovnou napíší: „Děv*o, vyšu*ám tě tak, že jsi to v životě neviděla!“ Těchto lidí je mi v podstatě líto, jelikož mi připadají velmi zoufalí, osamocení a někdy až duševně nemocní.

Pak je tu ale ještě druhá, podstatně výraznější skupina mužů, která má zas zcela jiné choutky. Jde o movité pány, kteří touží po noci se mnou a nabízí i několikamilionové sumy. Prozatím byla v přepočtu nejvyšší částka 20 000 000 Kč za jednu noc.

Jsou tu ale ještě tací, kteří zdaleka netouží jen po jednom povyražení. Někteří mě oslovují přímo s tím, že by mě rádi po celá léta naplno vlastnili a já byla jejich hračkou/majetkem. Posledním z nich byl movitý podnikatel a zároveň přítel jedné z českých celebrit. Oslovil mě s „nabídkou“, abych s ním podepsala velmi omezující a nekompromisní smlouvu na celých patnáct let.

Odměnou za to měla být především raketová kariéra jak tady, tak i v zahraničí. Dále financování všech mých tělesných úprav, cest po celém světě, studia na prestižní škole, neustálý přísun pozorností jako jsou drahá auta, nemovitosti, kabelky, hodinky, atd. K tomu všemu nabídl i 200 000 000 Kč na ruku.

Za to všechno jsem měla být jeho majetkem, se kterým by mohl „nakládat“, jak by se mu zlíbilo a já bych musela „šlapat“ jako hodinky… (smích) A víte co? Já tuto nabídku odmítla s tím, že si na sebe dokáži vydělat a prosadit se i bez vymetené cestičky a bez toho, abych se musela v životě jakkoliv před kýmkoliv ponižovat. A ejhle, povedlo se!

Když se nad tím tak zamyslím, tak jde o nabídku, pro kterou by většina žen doslova zabíjela. Paradoxem je, že právě takové dámy o mně píší, že si zcela určitě vydělávám erotickými službami (smích). Díky Bohu mohu mít dobrý pocit z toho, že jsem se za celou dobu pro kariéru nijak neponížila a nestala se „ptáčkem ve zlaté kleci“ starých zámožných pánů…

Na závěr bych ráda podotkla, že to z mého pohledu není tak úplně o chtivých mužích, ale především o sebeúctě a o tom, jakou má žena vnitřní úroveň. Škoda, že ji tolik žen postrádá a muži nás pak všechny házejí do jednoho pytle.

Související články

Další články