Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

První česká Barbie a její komplikace s osmičkami: Doktor z ní šílel. Tohle je 5 věcí, které nikdy nedělejte po plastice prsou

+ Dalších 47 fotografií
První česká Barbie Gabriel Jiráčková si zhruba před týdnem nechala udělat u plastického chirurga osmičky, po kterých už dlouhou dobu toužila. Moc dobře věděla, že operace bude náročná a rekonvalescence bude trvat zhruba dva měsíce. Jenomže Gabriel nevydrží v klidu na jednom místě, a proto od doktora schytala hned několikrát pěkné pokárání. Co provedla? A čemu by se rozhodně měly vyhnout ženy těsně po plastice prsou?

Gabriel Jiráčková, která si nechává uměleckým jménem říkat LolotaBella už má první velký zákrok za sebou. Ze svých přírodních čtyřek má silikonové osmičky, na které je právem pyšná. Nejvíce se obávala probuzení po operaci a možná právě proto plakala.

„Nejdříve jsem se probudila a brečela jsem. Nevím proč, asi z té narkózy jsem byla nějaká oblbnutá, a také jsem měla opravdu šílenou žízeň." Poté popisuje že se jí udělalo dost nevolno a všechno z ní šlo ven.

Protože byla po náročné plastické operaci a chtěla si hlavně v noci odpočinout, tak dostala od doktorů prášek na spaní. Ten však měl úplně opačné účinky. Místo toho, aby Gabriel usnula, byla vzhůru celou noc.

Samozřejmě, že bolest po operaci cítila, ale dle jejích slov byla snesitelná. Horší to bylo s posloucháním doporučených rad od doktora. Ten totiž Gabriel jasně zakázal, aby zvedala ruce a jakkoliv se namáhala, aby se jí náhodou něco nestalo s jejími čerstvě voperovanými implantáty.

První česká Barbie ale nevydrží na jednom místě a musí se hned pochlubit svým fanouškům. „Už jsem dostala dvakrát vyhubováno od pana doktora, protože jsem si fotila selfíčka a zvedala ruce. To mělo za následek, že se mi pod paží udělaly velké modřiny.“

Gabriel může být ráda, že to skončilo jen u modřin a nestalo se nic vážnějšího. Proto všem ostatním dívkám radí, co rozhodně nedělat těsně po plastice prsou.

  • Za žádnou cenu nesmíte zvedat ruce. Takže selfie nových prsou musí počkat a o natáčení pomocí vlastních sil nemůže být řeč. V nejlepším případě totiž dívky mohou s končit s modřinami.
  • Koukat na svou novou chloubu sice můžete, ale za žádnou cenu si nesmíte sahat holýma rukama na rány. Mohla by se tam snadno zanést infekce.
  • S hygienou vám bude muset také někdo pomoct. Nepřipadá v úvahu, abyste namáhaly ruce a koupaly se samy.
  • Namáhavou práci nechte ostatním, nebo ji přesuňte, až bude po rekonvalescenci. Nesmíte totiž dělat žádnou namáhavou činnost.
  • Spaní na břiše nepřipadá v úvahu. Holt to budete muset nějaký ten měsíc vydržet na zádech.

Související články

Další články