Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

První česká Barbie (20) slaví a odhalila svoji 13. komnatu: Utajené fotky z dětství

Zdroj: archiv
+ Dalších 29 fotografií
20. narozeniny
První česká Barbie Gabriel Jiráčková dnes slaví svoje dvacáté narozeniny. Na svůj poměrně mladý věk toho půvabná Gabriel stihla už mnoho. V Česku ji lidé znají hlavně kvůli plastických operacím a drobným kosmetickým zákrokům, které podstoupila, ale ona se v současné době snaží prosadit jako zpěvačka a do toho stále studuje. Redakci eXtra.cz exkluzivně poskytla fotky ze svého mládí. Z rozkošné blondýnky vyrostla pořádná dračice.

První česká Barbie Gabriel Jiráčková (20) se dostala do podvědomí lidí zhruba před necelými třemi lety. Už v té době měla o své budoucnosti zcela jasno. V sedmnácti letech mnozí lidé nemají ani páru o tom, co by chtěli jednou dělat. Gabriel byla však opak.

Drobná, křehká dívka čekala na to, než dovrší osmnácti let, aby se mohla pustit do transformace svého těla tak, jak si vysnila. Přezdívku první česká Barbie dostala záhy a oprávněně. Výrazné líčení, dokonalá postava, image panenky, ale také inteligence a distingované chování. To je Gabriel Jiráčková, která dnes slaví dvacáté narozeniny.

První velká plastická operace

Gabriel si vždycky přála mít velká prsa a i přesto, že měla své přírodní čtyřky, tak jakmile byla oficiálně dospělá, tak si nechala udělat ze svých čtyřek osmičky. Jenomže ani po operaci nebyla s velikostí prsou spokojená a nechala se slyšet, že jednou přijde doba, kdy si je nechá zvětšit na dvanáctky nebo třináctky.

Kromě drobných kosmetických úprav, které Gabriel čas od času podstupuje, měla v plánu nechat si odoperovat žebra. Postupem času ale od této drastické operace odstoupila.

„Nikdy neříkám nikdy, protože lidská rozhodnutí se neustále vyvíjí a nevím, co všechno čas přinese. Čím víc mých známých podstoupilo operaci vyndání žeber, tím více jsem o tom nějakou dobu uvažovala. Později jsem si díky nim uvědomila, že je to vlastně spíš rozmar a zas tak velký efekt to nemá ve srovnání s tím, jaká to nese rizika. Takže z toho asi nic nebude,“ svěřila se na Instagramu.

Cesta k přirozenosti

Někteří fanoušci jsou toho názoru, že čím je Gabriel starší, tím více inklinuje k přirozenosti. Původně byla přesvědčena o tom, že si kromě vyoperování žeber nechá zvětšit zadek, což ještě úplně nevyloučila, ale ani nepotvrdila.

„Připadá mi, že vypadáš mnohem přirozeněji, než když jsi byla mladší. Líbí se mi to,“ okomentovala jednu z jejích fotek nedávno fanynka na sociálních sítích. Gabriel Jiráčková redakci eXtra.cz exkluzivně poskytla sérii fotek z mládí, na kterých vypadá jako učiněný andílek. Podívat se na ně můžete v galerii.

Související články

Další články