Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

První Čech, který viděl nové Star Wars? Leoš Mareš! Do Londýna vzal i milovanou Koblížkovou

Leoš Mareš na premiéře Star Wars v Londýně.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 7 fotografií
Zatímco ostatní smrtelníci musejí na nové Star Wars: Poslední z Jediů čekat až do zítra, Leoš Mareš (41) už nejnovější epizodu vesmírné ságy viděl. V úterý vyrazil na pompézní evropskou premiéru do Londýna, na které kromě samotných herců nechyběli ani členové královské rodiny. Nejznámějšího českého moderátora doprovodila snoubenka Monika Koblížková (36).

Leoši Marešovi je známo, že si nenechá ujít žádnou velkou akci. Premiéra nejnovějších Star Wars, jež se včera s velkou slávou odehrála v Londýně, tak nemohla být výjimkou. A jelikož se Leoš o všechny zážitky dělí se snoubenkou Monikou Koblížkovou, doprovodila ho samozřejmě i tentokrát.

Na červeném koberci se kromě herců přímo z filmu, například Marka Hamilla nebo Daisy Ridley, objevili také zástupci královské rodiny. Princ William (35) a čerstvě zasnoubený princ Harry (33) si s úsměvem několik desítek minut povídali s hollywoodskými hvězdami, než i oni zasedli do publika, aby si užili v pořadí již osmé Star Wars.

Těžko říct, jak moc velkým fanouškem Star Wars Leoš je, ale zdá se, že si slavnostní večer mezi světovými celebritami s Monikou užili. Škoda jen, že se nepotkali s princem Harrym, mohli spolu probrat svatbu. Leoš totiž požádal milovanou Koblížkovou o ruku jen pár týdnů předtím, než Harry poklekl před Meghan Markle (36).

Související články

Další články