Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

První Babišova žena a matka Andreje juniora promluvila: Je to skandální útok. Neubližujte nám!

Zdroj: Profimedia/ Fcebook/Reprofoto TV NOVA
+ Dalších 10 fotografií
kauza babiš
První manželka Andreje Babiše (64) a matka jeho dvou dětí Andreje Babiše mladšího (35) a Adriany Bobekové (39). To je Beatrice Babišová, kterou jsme viděli v pondělní reportáži Slonkové a Kubíka ze švýcarské Ženevy. V neděli večer se povedlo TV NOVA získat s ní exkluzivní rozhovor, ve kterém otevřeně promluvila.

„Vážení, zdravím vás ze Švýcarska. Jako matka Andreje Babiše mladšího cítím zásadní povinnost vyjádřit se ke skandálnímu útoku proti soukromí mého syna a mne. I přesto, že jsem reportéry Slonkovou a Kubíka výslovně upozornila na to, že můj syn je nemocný, a proto rozhovor s ním nepřipadá v úvahu, udělali to, že skrytou kamerou rozhovor se mnou a mým synem natočili a zveřejnili,“ řekla Beta Babišová pro TV NOVA.

„Tento rozhovor sugestivními otázkami vedli tak, aby vyzněl v neprospěch Andreje Babiše staršího (64) a skandalizaci naší rodiny. Jako matka nemocného syna tento postup novinářů Slonkové a Kubíka striktně odsuzuji a žádám všechny slušné novináře, aby se k této nehorázné kampani nepřipojovali. A dále neubližovali mým dětem a celé naší rodině.“

Matka Andreje Babiše ml. ještě dodala: „Tím, že byla zveřejněna adresa našeho bydliště dnes nemůžeme svobodně ani vyjít z bytu na ulici. Prosím novináře, aby respektovali naše soukromí, zdravotní stav našeho syna a dál nás neobtěžovali.“

„Požádala jsem naše advokáty o ochranu práv celé naší rodiny. Ještě zvlášť žádám paní Slonkovou a pana Kubíka, kteří po měsíci zase přišli do domu, kde bydlíme, 16. listopadu 2018, aby nás už neobtěžovali, protože už s nimi hovořit nebudeme. Děkuji,“ řekla na konci videa, které odvysílala TV NOVA.

Související články

Další články