Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

První adventní neděle je už za rohem. Chcete na Vánoce mít výzdobu od své hvězdy?!

Vánoce se už blíží!
Zdroj: Instagram
+ Dalších 5 fotografií
Vánoce se už opravdu blíží, a proto také nastal čas svaté dobročinnosti. Co se dělo tentokrát? A proč Leoš Mareš působil jako chudý jinoch?

Letošní advent začíná už 27. 11. 2016! To je tuhle neděli. Na jednu stranu je to celkem pozdě, na druhou stranu do Vánoc je to přesně 25 dní. To je pro mnoho lidí dostatek času na pečení, nakupování, na trhy, výzdobu i úklid.

V dnešní době je jasné, že si musíme i s ledasčím dopomoci koupí. Přece po práci, vaření, uklízení a třeba i koupání vašich dětí se nepustíte ještě k tomu všemu do výroby adventního věnce…

Je tady jedna fajn alternativa. Zakoupit adventní či závěsný věnec, který vyrobila vaše oblíbená známá tvář, a ještě tím přispět na dobrou věc. Vlaďka Erbová (35) uspořádala prodej adventních věnců skrze svou nadaci Vlaďka dětem, která výtěžek posílá na koupi vánočních dárků pro děti z dětského hematoonkologického oddělení.

Této akce se například zúčastnily oblíbené holky z 3v1 Veronika Arichteva, Nikol Štíbrová (30), Martina Pártlová. “Jsem celá slepená, ale hrozně nás to bavilo. Děkujeme Vlaďce Erbové, že nás pozvala na tak krásnou akci pro její nadaci Vlaďka dětem. Pokud si chcete koupit naše skvosty, můžete zítra ve Štěpánské 47,” komentovala celou událost Veronika Arichteva.

Také přišly naše krásné Miss Gabriela Franková (22), Andrea Bezděková, Nikol Švantnerová. Dále také modelka Veronika Chmelířová, moderátorka Zora Hejdová, Monika Leová, Monika Koblížková a nebo také její partner a nejúspěšnější celebrita u nás Leoš Mareš (40).

Toho výroba věnců velice bavila a také jich na místě rovnou koupil tolik, že je jich dost jak pro rodinu Marešů, tak pro rodinu Koblížků. “Včera jsem koupil pár adventních věnců. Nesu si je do auta a potkám Mekyho Žbirku. Povídá mi Vyzerá to, že sa ti už nedarí… (smích), a pak to někdo z týmu Mekyho vyfotil a Meky si to dal na Instagram. Ano, i Žbirka má už Instagram,” vyjádřil se k celé dobročinné akci Leoš.

Vánoce jsou hlavně o pomoci bližnímu svému, tak co, už máte tip, jak s tím naložíte?

Související články

Další články