Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Průvan v peněžence Moniky Štikové? Na tuhle cifru si v Německu přijde!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 14 fotografií
Taxikářka Monika
Když Monika Štiková (46) pláchla do Německa za zajdou Petrem (21), fanoušci si začali štěbetat, čím se asi bude živit. V Česku jí peníze na účtě přistávaly díky účinkování v televizi, za hranicemi ji ale nikdo nezná. Obavy, že tam zchudne, proto byly namístě. Po několika týdnech se však ukázaly jako zbytečné.

Monika Štiková byla vždy nezávislou ženou a nic se na tom nezměnilo ani po odstěhování se do Německa. Kdo si myslel, že se nechá vydržovat od svého kolouška Petra, který tam hraje hokej, ten se šeredně mýlil.

Máma Ornelly Koktové (25), se kterou je momentálně na ostří nože, si u našich západních sousedů našla práci. Hlídá a vozí děti do školy a zpátky domů za peníze. „Zařídili mi to v klubu, kde Péťa hraje hokej,“ prozradila eXtra.cz Monika.

Do redakce eXtra.cz dorazila informace, že za pár hodin práce denně bere poměrně horentní sumu. „Není pravda, že bych to dělala za 80 tisíc. Zadarmo to nedělám, mám za to dost, ale tohle je kravina,“ řekla nám Štiková s tím, že konkrétní částku prozrazovat nechce, určitě se však za ni nemusí stydět.

„Kdybych brala 300 tisíc a Petr taky 300 tisíc, každýmu je do toho jedině prd,“ dodala ostře a dala tak najevo fanouškům, že se nemají šťourat v jejích finančních poměrech. „Podívejte, v Německu je tohle docela ceněná práce, lidé nesvěří do péče svoje dítě jen tak někomu, takže jsem za to ráda,“ uzavřela Monika pro eXtra.cz.

Teď už zbývá pouze usmířit se s rodinou a život Moniky Štikové bude zase zalitý sluncem!

Související články

Další články