Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Průšvihářka Courtney Stodden předvedla šílené plajdáky: Svými silikony téměř vybila zuby všem přítomným

Co to má proboha být?
+ Dalších 14 fotografií
Courtney Stodden (23) si na večeři do restaurace s přítelem Chrisem Shengem vzala hluboký dekolt a zapomněla na podprsenku. To se jí ale šeredně vymstilo, protože i přesto, že je majitelkou pořádného silikonového poprsí, tak její ňadra lítala ze strany na stranu a působila dojmem jezevčích plajdáků. Tak takhle příště ne!

Mladičká rajda Courtney Stodden je prakticky nikdo, ale jak to ve světě Hollywoodu chodí, tak i když pořádně nic neumíte, můžete se přece jenom stát hvězdou první velikosti. A přesně tohle byl sen blonďaté divy.

Proslavila se sňatkem s hercem z filmu Zelená Míle Dougem Huchinsonem, nechala si udělat obří silikonová prsa, a od té doby dělá ostudu, kde může, a na tom si samozřejmě staví kariéru. Pro někoho naprosto nepochopitelné, pro Courtney způsob jak plnit titulky amerických bulvárních plátků.

Sice jí je pouhých třiadvacet let, ale díky svým neustálým úpravám zevnějšku byste jí tipli něco po třicítce. Nedávno se opět objevila na veřejnosti a nebyla by to ona, kdyby na sebe nestrhla veškerou pozornost.

Oblékla si červené dlouhé šaty, pod které si nevzala podprsenku, a na svět se jako o život draly její dvě plastické nádhery, které vypadaly hodně nelichotivě. Její prsa byla neukočírovatelná a plandala zleva doprava.

Mohlo by vás zajímat

Další články