Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Průšviháři slaví narozeniny. Kocián ve velkém stylu, Limberskému se oslava nepovedla

Zdroj: Instagram
+ Další 3 fotografie
Narozeniny
Co mají společného zpěvák Martin Kocián (43) a plzeňský fotbalista David Limberský (36)? Oba slaví narozeniny ve stejný den a oba mají za sebou několik průšvihů. Je nutné ale zdůraznit, že oba umí potěšit fanoušky i fanynky svým uměním.

Fotbalista David Limberský si narozeninový den představoval určitě zcela jinak. Do zápasu v Mladé Boleslavi ho nepustilo zranění. Jeho Plzeň navíc neuhrála ani bod, Viktorka v Mladé Boleslavi prohrála 1:2.

Limberský byl po zápase hodně navztekaný. Boleslavský útočník Nikolaj Komličenko v 92. minutě zápas rozhodl gólem ze značky pokutového kopu. Limberský na svém instagramovém profilu pak prskal, že to rozhodně penalta být neměla a že končí. "VAR jestli tohle je penalta, končím s fotbalem, klauni!" napsal plzeňský obránce. Za tuhle kritiku ho zřejmě ještě navíc stihne trest od disciplinárky.

Zpěváka Martina Kociána jsme zkusili kontaktovat, ale telefon nezvedal. Podle jeho kamarádů už narozeniny slaví několik dnů. Takže až doslaví, tak si třeba přečte, že oběma pánům přejeme jen to nejlepší.

Související články

Další články