Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Průšviháři Leu Beránkovi hrozí 12 let vězení: Měl napadnout invalidu a vyhrožovat pistolí

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií
soud
Leo Beránek (29) je známý bouřlivák a průšvihář. Lidé si ho mohou pamatovat z roku 2013, kdy se zúčastnil reality show Hotel Paradise a následně se snažil prosadit jako rapper. To se mu bohužel nepodařilo a svými klipy vzbuzoval v lidech akorát posměch. Poté se oženil s mladou pornoherečkou, s níž má malou holčičku. Nyní mu ale hrozí 12 let vězení.

Městský soud v Praze se začal zaobírat případem Lea Beránka (29). Beránek je obžalovaný z napadení několika lidí včetně invalidy. K incidentům mělo dojít loni v Praze. Bouřlivák Leo přitom už jednou ve vězení pobýval a nyní to vypadá, že by si mohl jít sednout znova. Hrozí mu totiž až dvanáct let vězení.

Účastník reality show je obžalovaný z napadení celkem tří lidí a podle státní zástupkyně se dopustil zločinu těžkého ublížení na zdraví, trojnásobného výtržnictví, pokusu o ublížení na zdraví a přečinu nebezpečného vyhrožování střelnou zbraní. informaci přinesl idnes.

První problém nastal zhruba před rokem před klubem Ateliér na Starém Městě, kdy podle státní zástupkyně Beránek muže opakovaně udeřil do hlavy a také jej tvrdě kopl. Rány měly být tak silné, že muž upadl do bezvědomí a v současné době se stále ze zranění uzdravuje.

Dále je neúspěšný rapper obviněn z napadení invalidy a dalšího muže, na kterého měl údajně vytáhnout teleskopický obušek a vyhrožovat mu zastřelením psa. Beránek je ale toho názoru, že se obžaloba v některých bodech zmýlila. Jak nakonec dopadne nenapravitelný Beránek, je prozatím záhadou. Dobře našlápnuto ale rozhodně nemá.

Související články

Další články